LEDEN

Leden ve třídě ZŠ IV.

Po Vánocích jsme se vrátili do školních lavic. V prvním lednovém týdnu jsme si sdělili zážitky z vánočních prázdnin. Výuku nám zpestřila výroba loutek Tří králů. Žáci byli nadšení a naše loutky jsme si ve třídě na celý týden vyvěsili.

V průběhu ledna jsme stihli také procházku, během které jsme počítali budky pro ptáčky v okolí školy. Největší radost jsme ale měli z Paní Zimy, kterou jsme společnými silami vyráběli z našich rukou. Paní Zimu jsme nalepili na dveře, aby nás každé ráno vítala.

Naučili jsme se mnoho nových poznatků. Žáci čtvrté třídy si osvojili pravidla pro psaní u s čárkou a s kroužkem. Žáci páté třídy se naučili další literární pojmy a žáci šesté třídy se začali učit další vyjmenovaná slova, tentokrát po písmenku P. Nezaháleli jsme ani v matematice, kde jsme procvičovali písemné sčítání a odčítaní.

Ve čtvrtek 28. 1. žáci dostali vysvědčení a odpočinuli si během pololetních prázdnin.

Mgr. Hutlová Anna

tn_obrazek_11997.jpg